© 2012-2015 cbtg.pl

© 2012-2015 CBTG.pl - CBTG Technologie - Prawa autorskie do wszystkich informacji oraz zdjęć zamieszczonych w serwisie CBTG.pl należą do właściciela marki lub CBTG Technologie. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione. *Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. Ceny w salonach mogą nieznacznie różnić się od cen prezentowanych na stronach sklepu internetowego. Przedstawiona propozycja w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

Language / Выбирите язык

 
CBTG Technologie - Dystrybucja Komponentów Elektronicznych

Biuro Obsługi Klienta

  • Biuro Obsługi Klienta: (+48) 12 35 222 45
  • Poniedziałek - Piątek: 07:30 - 16:00

Polityka Prywatności Cookies

Polityka Prywatności

 

                W CBTG Technologie przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania prywatności osób korzystających z naszego portalu. Wszelkie dane osobowe pozyskiwane za pomącą naszego serwisu przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926). Naszym priorytetem jest ochrona praw i wolności osób, które udostępniły nam swoje dane osobowe. Korzystanie z portalu w zakresie podstawowym nie jest uzależnione od udostępnienia spółkom Grupy CBTG Technologie danych osobowych użytkownika. Udostępnienie danych osobowych w portalu jest całkowicie dobrowolne. Korzystanie z portalu nie jest uzależnione od uaktywnienia cookies.

                Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności. Wszelkie informacje, reklamy i cenniki zamieszczone w portalu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy.

CBTG Technologie prowadzi portal na prywatny użytek swoich Klientów i potencjalnych Klientów.

Portal ma za zadanie ułatwić Klientom jak i potencjalnym klientom CBTG Technologie uzyskiwanie informacji o produktach i towarach CBTG Technologie. Korzystanie z portalu w powyższych celach jest zgodne z prawem. Korzystanie z zamieszczonych w portalu materiałów jest dozwolone wyłącznie w zakresie dozwolonego użytku w rozumieniu przepisów o prawie autorskim. Usuwanie jakichkolwiek informacji o prawach własności intelektualnej lub innych informacji dotyczących zastrzeżonego charakteru takich materiałów stanowi naruszenie przepisów prawa. Bez upoważnienia udzielonego przez CBTG Technologie na piśmie nie wolno rozprowadzać, przesyłać, modyfikować, zamieszczać na innych stronach ani wykorzystywać zawartości strony do celów publicznych lub komercyjnych, co dotyczy w szczególności tekstów i zdjęć.

                Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z materiałów na stronie www.cbtg.pl obowiązuje aktualna Polityka prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

  • nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych podanych w formularzach na stronie www.cbtg.pl
  • Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych i/lub usunięcia ich z bazy. CBTG Technologie zapewnia realizację uprawnień wynikających z przepisów o ochronie danych osobowych, w szczególności prawo do żądania uzupełniania i sprostowania danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych przez prawo.

                Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, proszę nie odwiedzaj strony www.cbtg.pl, nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

                CBTG Technologie nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z dostępu lub korzystania z niniejszego portalu, w tym za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, jakie mogą zainfekować sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do serwisu, korzystaniem lub pobieraniem z niego jakichkolwiek materiałów, danych, tekstów, zdjęć, lub innych plików. CBTG Technologie nie ponosi odpowiedzialności za niezależne od nich nieprawidłowości techniczne w działaniu serwisu oraz za przerwy w jego dostępności.

 

I.                    Prawa Własności Intelektualnej

Zawartość stron internetowych serwisu jest własnością CBTG Technologie. Logo i nazwa prezentowane na tej stronie są znakami towarowymi lub utworami należącymi do CBTG Technologie. Wszystkie znaki towarowe i materiały, jakie można obejrzeć lub przeczytać na tej stronie są - o ile wyraźnie nie stwierdzono inaczej - chronione przepisami prawa i nie mogą być wykorzystywane bez wcześniejszej pisemnej zgody CBTG Technologie. Wszelkie autorskie prawa osobiste i majątkowe do portalu, jak i do jakichkolwiek jego elementów są zastrzeżone.

II.                  Odnośniki do innych stron

CBTG Technologie nie ponosi odpowiedzialności za treści, funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo stron lub witryn należących do innych podmiotów, do których odnośniki (linki) zamieszczone są w niniejszym serwisie. Strony te działają niezależnie i nie mogą być w żaden sposób kontrolowane przez CBTG Technologie. Zalecamy, by po przejściu na inne strony zapoznać się z polityką prywatności ich właściciela.

III.                Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych

                W czasie korzystania z serwisu pod adresem www.cbtg.pl możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

                Dane, przechowywane w naszej bazie danych, tj. Imię, Nazwisko, adres e-mail, oraz dane niezbędne do realizacji zamówienia, w tym numery telefonów, oraz dane komercyjne są dostępne jedynie dla wyznaczonych pracowników CBTG Technologie, zabezpieczone hasłem w dedykowanym systemie obsługi klienta.

                Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Nasza baza danych jest zarejestrowana w GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych), co gwarantuje Ci ich pełne bezpieczeństwo i ich przechowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

                Administratorem danych osobowych udostępnionych przez użytkownika jest firma: CBTG Technologie S.C. Barbara Popek Bartosz Gesner z siedzibą w Krakowie przy ul. 407-408 Wadowicka 12, NIO 944-224-31-06 REGON: 122501472 (Administrator) będąca także właścicielem serwisu www.cbtg.pl oraz domen zależnych. CBTG Technologie przetwarza dane osobowe w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) oraz przepisami wykonawczymi. CBTG Technologie przetwarza dane osobowe Użytkownika w zakresie niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści, zmiany, rozwiązania oraz prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną. Zbiór danych osobowych został zarejestrowany w biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

 

IV.                Niezapowiedziane Wiadomości

                Zostawiając swoje dane w naszej bazie danych, oraz rejestrowane w serwisie, zgadzasz się na otrzymywanie niezapowiedzianych wiadomości poprzez e-mail nazywane dalej „NEWSLETTER”. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu znajdującego się pod adresem www.cbtg.pl (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka dotyczy naszych produktów.

                Informacje filtrujemy tak, abyś nigdy nie otrzymał informacji, która nie byłaby dla Ciebie potencjalnie interesująca. Ograniczamy ich objętość i wysyłamy je sporadycznie. W każdym momencie masz prawo do usunięcia swoich danych z listy mailingowej zarządzanej przez CBTG Technologie. W tym celu należy skontaktować sie z nami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

V.                  Subskrypcja bezpłatnych czasopism

                Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych czasopism należących do Serwisu www.cbtg.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

                Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej www.cbtg.pl. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer czasopisma. Imię pozwala Serwis www.cbtg.pl  zwracać się do czytelników po imieniu.

VI.                Dane Osobowe

Dane osobowe podawane przy okazji wysyłania zapytań, zamówień na produkty i towary, czy w samym serwisie www.cbtg.pl, mogą zostać wykorzystane do promocji serwisu. Wysyłając zapytanie o wycenę lub rejestrując sie w serwisie www.cbtg.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez CBTG Technologie oraz spółki Grupy CBTG Technologie w celach marketingowych. Dane te podlegają Polityce Prywatności.

Dostęp do Państwa informacji mają pracownicy spółek grupy CBTG Technologie odpowiedzialni za odbieranie, przetwarzanie i odpowiadanie na wszelkie zapytania oraz obsługę klienta drogą elektroniczną. W przypadku zamówień dotyczących produktów i towarów Państwa dane – nazwisko, imię i adres pocztowy - dodawane są do bazy danych zawierającej listę mailingową, zarządzaną przez CBTG Technologie. Dostęp do danych mają również pracownicy odpowiedzialni za wysyłkę zamówionych produktów i towarów.

VII.              Jawne Dane Osobowe

                Dane osobowe podane na serwisach należących do Serwisu www.cbtg.pl przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Serwis www.cbtg.pl nie ma możliwości zabezpieczenia użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

 

VIII.            Cookies (Ciasteczka)

Serwis www.cbtg.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

                Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. Korzystanie z technik „cookies” nie pozwala na pobieranie danych osobowych Użytkownika ani żadnych informacji poufnych z jego komputera.

IX.                 Kontakt

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do skontaktowania się z przedstawicielami CBTG Technologie.

CBTG Technologie S.C.

407 – 408 Wadowicka 12; 30-415 Kraków; Polska

Tel.: +48 12 35 222 45; Fax.: +48 12 35 222 45 wew. 3

web: www.cbtg.pl; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; online: @cbtgtechnologie

 

 

 

 

PRODUCENCI W OFERCIE CBTG TECHNOLOGIE

Dopisz się do gazetki

KONTAKT

CBTG Technologie - Biuro Obsługi Klienta

ul. Wadowicka 12, lok. 207

30-415 Kraków, Polska

Tel. 12 35 222 45 Fax. 12 35 222 45

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; web: www.cbtg.pl

online: @cbtgtechnologie

FORMY PŁATNOŚCI


Odroczony termin płatności dla stałych klientów. Zapraszamy firmy i przedsiębiorstwa do współpracy oraz kontakt z biurem obsługi klienta lub opiekuna rachunku w celu uzgodnienia warunków.

Top of Page